Polička

Oficiální stránky města

Česky
English
Deutsch

17. výtvarný salon Královských věnných měst

Dobrovolný svazek obcí a statutární město Hradec Králové ve spolupráci se ZUŠ Střezina a ZUŠ Habrmanova pořádá ve dnech 28. června – 31. července 2016 v galerii Suterén Infocentra Hradec Králové na Eliščině nábřeží již 17. výtvarný salon královských věnných měst na téma Bitvy, souboje, zápasy.

V galerii budou vystaveny výtvarné práce žáků:

ZUŠ R. A. Dvorského, Dvůr Králové nad Labem

ZUŠ Habrmanova, Hradec Králové

ZUŠ Střezina, Hradec Králové

ZUŠ Chrudim

ZUŠ F. A. Šporka, Jaroměř

ZUŠ Mělník

ZUŠ Jana Maláta, Nový Bydžov

ZUŠ Bohuslava Martinů Polička

ZUŠ Trutnov

ZUŠ Vysoké Mýto

 

Výtvarný salon královských věnných měst je součástí programu vzpomínkových akcí k 150. výročí bitvy u Hradce Králové a války 1866.

 

Dne 28. června bude také spuštěno internetové hlasování na www.vennamesta.cz, kde po celou dobu konání výstavy můžete podpořit dílo, které vás nejvíce oslovilo. Výsledky hlasování budou zveřejněny.

Srdečně Vás zveme na vernisáž, která se koná dne 28. června 2016 v 16 hodin v prostorách Infocentra Hradec Králové, kde zároveň proběhne slavnostní vyhlášení laureátů 17. výtvarného salonu královských věnných měst. Odborná porota složená ze zástupců Unie výtvarných umělců Hradec Králové a Impuls Hradec Králové vyhodnotila díla v kategoriích 5 – 10 let, 11 – 15 let a 16 – 18 let.

 

 

Přílohy

Adobe reader (PDF) Vytvarny_salon_A2 (4.1 MB)

Vložil Šauerová Naděžda (6/6/2016), přečteno 1905x

Právě procházíte:

Úvod | Turismus | 17. výtvarný salon Královských věnných měst