Polička

Oficiální stránky města

Česky
English
Deutsch

Uzavírka ulice Riegrova v Poličce

Vážení spoluobčané,

dovolte nám, abychom Vás informovali o předpokládaném časovém průběhu prací rekonstrukce ulice Riegrova v Poličce. Uzavírka ulice Riegrova v Poličce bude probíhat v termínu od pondělí 13. 6. 2016 do středy 30. 11. 2016.

Důvod uzavírky: zajištění bezpečnosti při provádění stavebních prací v rámci rekonstrukce místní komunikace a chodníků v ulici Riegrova v Poličce. Ulice Riegrova bude postupně uzavřena dle harmonogramu stavebních prací od křižovatky se silnicí I/34 ulice Vrchlického po křižovatku s místní komunikací ulice Palackého náměstí v Poličce.

Uzavírka bude probíhat po etapách z důvodu zajištění přístupu k nemovitostem a zásobování.

I. úsek ulice Riegrova bude uzavřena od 13. 6. 2016 – 8. 8. 2016.

Do I. úseku je zahrnutá rekonstrukce střední části ulice Riegrova od křižovatky s místní komunikací ulice Václavská po křižovatku s místní komunikací ulice U Masných krámů v Poličce.

II. úsek ulice Riegrova bude uzavřena v termínu od 8. 8. 2016 – 1. 10. 2016.

Do II. úseku je zahrnutá rekonstrukce části ulice Riegrova od křižovatky s místní komunikací ulice U Masných krámů po křižovatku s místní komunikací ulice Palackého náměstí v Poličce.

III. úsek ulice Riegrova bude uzavřena v termínu od 1. 10. 2016 – 30. 11. 2016.

Do III. úseku je zahrnutá rekonstrukce části ulice Riegrova od křižovatky se silnicí I/34 ulice Vrchlického po křižovatku s místní komunikací ulice Václavská v Poličce.

Termíny jednotlivých uzavírek se mohou měnit podle postupu stavebních prací při rekonstrukci. Případné změny budou zveřejňovány na webových stránkách města Poličky.   

Jednotlivé úseky budou při provádění prací neprůjezdné, průchod pro pěší a přístup do provozoven a objektů bude umožněn. Při uzavírce jednotlivých úseků bude umožněn příjezd vozidel zásobování k začátku a konci úseku (dočasná změna dopravního značení, obousměrný provoz, slepá ulice, atd.).

Odpovědným pracovníkem za organizaci uzavírky je paní Věra Vašková, stavbyvedoucí firmy Dlažba Vysoké Mýto, s.r.o., IČO: 25953818, se sídlem Husova 437, 566 01, Vysoké Mýto – Litomyšlské Předměstí, tel.: 724 264 571.

Za dočasné komplikace při provádění prací se omlouváme.

Děkujeme za pochopení

                                                                               

   Ing. Andrea Vraspírová

  referentka odboru dopravy

 

Přílohy

Adobe reader (PDF) situace_uzavirky (370 kB)

Vložil Šauerová Naděžda (9.6.2016), přečteno 1629x

Právě procházíte:

Úvod | Městský úřad | Informace z odborů | Uzavírka ulice Riegrova v Poličce