Polička

Oficiální stránky města

Česky
English
Deutsch

Hlasujte pro svého favorita 17. výtvarného salonu královských věnných měst!

Do 31. července 2016 jsou v galerii Suterén Infocentra Hradec Králové na Eliščině nábřeží k vidění výtvarné práce žáků ZUŠ královských věnných měst na téma Bitvy, souboje, zápasy.

Pokud Vás vystavená díla oslovila, zapojte se také do internetového hlasování, kde po celou dobu konání výstavy můžete podpořit dílo, které vás nejvíce oslovilo. Každou základní uměleckou školu reprezentují 3 díla vybraná odbornou porotou složenou ze zástupců Unie výtvarných umělců Hradec Králové a Impuls Hradec Králové. Výsledky hlasování budou zveřejněny po skončení výstavy.

Výtvarný salon královských věnných měst je součástí programu vzpomínkových akcí k 150. výročí bitvy u Hradce Králové a války 1866.

 

17. výtvarný salon královských věnných měst pořádá Dobrovolný svazek obcí Královská věnná města a statutární město Hradec Králové ve spolupráci se ZUŠ Střezina, Hradec Králové a ZUŠ Habrmanova, Hradec Králové.

 

Královská věnná města nabízejí spoustu tipů na prázdninový výlet či dovolenou pro všechny generace. Více na www.vennamesta.cz.

 

Vložil Šauerová Naděžda (7/12/2016), přečteno 1668x

Fotografie

Obrázek ke článku - č.5614
Obrázek ke článku - č.5615
Obrázek ke článku - č.5616

Právě procházíte:

Úvod | Turismus | Hlasujte pro svého favorita 17. výtvarného salonu královských věnných měst!