Polička

Oficiální stránky města

Česky
English
Deutsch

Českomoravské pomezí v mobilní aplikaci

Oblast podél historické hranice mezi Čechami a Moravou vám blíže představí mobilní aplikace nazvaná „Českomoravské pomezí hraje všemi barvami“. Co všechno v ní najdete? Prezentaci nejvýznamnějších turistických atraktivit regionu, doporučené prohlídky měst Litomyšl, Moravská Třebová, Polička, Svitavy a Vysoké Mýto i tipy na výlety do okolí. Nechybí ani historické časové osy, animované filmy o věhlasných i méně známých osobnostech regionu, řada fotografií, virtuální prohlídky nebo zábavná hra s rozšířenou realitou.

Aplikace plná informací a zábavy je zdarma dostupná na Google Play a v App Store. Po stažení do mobilu či tabletu funguje i v offline režimu, takže při jejím používání doma nebo při výletech Českomoravským pomezím nebudete muset stahovat další data.

Pokud dáváte přednost klasickým tištěným publikacím, můžete si v informačních centrech nebo v internetových obchodech pořídit průvodce „To nej z Českomoravského pomezí“. Reprezentativní publikace z řady VisitBohemia Guide nabízí mapy, plány a doporučené prohlídky měst, tipy pro sport a volný čas, zajímavé výlety na mnoho atraktivních míst regionu i spoustu profesionálních fotografií.

 

 

Jiří Zámečník

marketingový manažer

 

Vložil Šauerová Naděžda (5/15/2017), přečteno 1195x

Fotografie

Obrázek ke článku - č.6096
Obrázek ke článku - č.6097
Obrázek ke článku - č.6098
Obrázek ke článku - č.6099

Právě procházíte:

Úvod | Turismus | Českomoravské pomezí v mobilní aplikaci