Polička

Oficiální stránky města

Česky
English
Deutsch

Kvalifikační turnaj krajské ligy přípravek

Tak se to konečně podařilo, ale....

Polička hostila jednu z kvalifikačních skupin o postup do finále krajské ligy přípravek. Vzhledem ke kvalitám našeho týmu a nalosování této kvalifikační skupiny, jsme se netajili cílem postoupit. Plány hezké, ale raději jsme o nich moc nemluvili.  Kolikrát se toto už vymstilo, a bylo po snech.
Za krásného počasí jsme za tímto snem vstoupili duelem s M. Třebovou, kterou jsme považovali za velkého favorita. Sice jsme hned na začátku zápasu dostali facku v podobě vlastního gólu, ale jinak nás hosté ohrožovali střelbou z vlastní půle a to bylo na náš tým málo. Další dva duely jsme předvedli docela slušnou kombinační hru a za potlesku přítomných diváků za hezké akce směřujeme za postupem.
Po krátké pauze jsme přidali poslední potřebný bod k postupu, ale herně šel náš výkon rapidně dolů a výsledek jsme ubojovali silou vůle, protože soupeř nás přehrával.
Poslední zápas měl být odměnou pro naše dnes zamlklé fanoušky. Bohužel. Hráči pojali tento duel až příliš laxně. Fotbal bez pohybu a nasazení nemohl na soupeře stačit. Dohánět vše v posledních minutách zápasu nezvládne sebelepší tým.
Přesto doufáme, že to byl jen momentální herní výpadek, a to nej jsme si schovali pro naše soupeře ve finále krajské ligy.
Závěrem děkujeme za podporu naším fanouškům, a zároveň je tímto zveme na finálový turnaj do Ústí nad Orlicí. Gratulace patří také týmu st. přípravky, rovněž k postupu do finále.

Výsledky:

Polička-M. Třebová   3:2   Karlík 2x, Báča
Polička - L. Bohdaneč   7:0 Karlík 3x, Šedajová, Trnka 2x, Pavlík V.
Polička - Nemošice        3:1 Karlík, Šedajová, Trnka
Polička - Třemošnice     2:2  Karlík, Pavlík V.
Polička - Přelouč             1:2   Báča

Sestava: Jandera - Král, Husák, Pavlík V., Pavlík J. – Karlík, Báča, Šedajová, Mužík, Trnka

Trenéři: Karlík, Pavlík, Mlynář

Vložil Šauerová Naděžda (5/29/2017), přečteno 1165x

Právě procházíte:

Úvod | Sport | Sportovní kluby Polička | Kvalifikační turnaj krajské ligy přípravek