Polička

Oficiální stránky města

Česky
English
Deutsch

Soutěžte s osobnostmi Královských věnných měst!

Cestujete a soutěžíte rádi? Pokud ano,  tato informace je přímo pro Vás!  Zapojte se do soutěže o atraktivní zážitky v devíti Královských věnných městech (Dvůr Králové nad Labem, Hradec Králové, Chrudim, Jaroměř, Mělník,  Nový Bydžov, Polička, Trutnov, Vysoké Mýto). Otázky a podmínky soutěže hledejte na www.vennamesta.cz.

 

Soutěž probíhá od 6. 4. do 16. 9. ve třech kolech. Když zodpovíte správně všechny tři otázky, zařadíte se do slosování o ceny, které proběhne do dvou týdnů od ukončení soutěžního kola. A navíc, kdo zodpoví všech devět otázek ve třech soutěžních kolech, zařadí se do závěrečného slosování o VIP ceny!

 

Správné odpovědi na otázky naleznete na webových stránkách Královských věnných měst anebo v aktuálním vydání časopisu Moje země, kde ve třech číslech za sebou vyjdou články  o věnných městech na téma „osobnosti“.

 

Jaké Vás čekají odměny? Těšit se můžete na ceny, které věnují jednotlivá Královská věnná města. Vyhrát můžete zajímavé dárkové předměty, ale i vstupy do historických objektů a mnoho dalších překvapení.

 

Královská věnná města Vám přejí štěstí a samé správné odpovědi!

 

 

Vložil Šauerová Naděžda (4/9/2018), přečteno 531x

Právě procházíte:

Úvod | Turismus | Soutěžte s osobnostmi Královských věnných měst!