Polička

Oficiální stránky města

Česky
English
Deutsch

Pozvání k volbám

Vážení a milí poličští spoluobčané,

dovolte mi tímto pozvat Vás všechny k nadcházejícím komunálním volbám, které se konají v pátek 5. a v sobotu 6. října 2018. Věřím, že i Vy zastáváte názor, že volby do našeho městského zastupitelstva nejsou bezvýznamné a je správné využít možnost a právo i svým hlasem formovat budoucí vývoj a rozvoj Poličky.

Vážení občané, dovolte mi při této příležitosti poděkovat všem členům končícího stávajícího zastupitelstva za jejich práci, zodpovědnost a poctivost při výkonu svého mandátu. Věřím, že právě končící volební období čtyř let bylo pro naše město obdobím dalšího rozvoje a celkové prosperity. Jsem velice rád, že v Poličce již několik let panuje, místo mnohdy falešného politikaření, tvůrčí atmosféra a prvořadá snaha pracovat ve prospěch města.  

Chci také poděkovat Vám všem za Vaši práci a aktivitu, která je hlavním motorem celkové prosperity, bez které bychom, my zastupitelé, nikdy nic sami nedokázali. Stále totiž platí, že největší bohatství státu, ale potažmo i města, je práce a aktivita lidí.

 Velmi děkuji a jsem s pozdravem

 

Jaroslav Martinů, starosta

 

Vložil Hofmanová Lucie (9/18/2018), přečteno 946x

Právě procházíte:

Úvod | Městský úřad | Tiskové zprávy | Pozvání k volbám