Polička

Oficiální stránky města

Česky
English
Deutsch

Koncert metalových legend

 

pátek 27.1.2012
od 20:00od 20:00 v Divadelním klubu Polička
 

TORR

MILOŠ DODO DOLEŽAL

ANACHRUZ


Od ledna 2012 startuje společné turné legendárních kapel TÖRR, Anarchuz a Miloš DODO Doležal. Celkem proběhne 9 koncertů po celé České republice. Celý program má délku 4,5hodiny a půjde o skutečně silnou dávku kvalitní tvrdé hudby. Jako první vystoupí litoměřický Anarchuz, kapela tento rok vydala výborné a úspěšné album „Přestaň mě srát“ ke kterému byly natočeny dva videoklipy. Kapela se představí téměř v původní sestavě!!!


Jako druhý vystoupí legendární Törr, kapela kterou není třeba představovat, bude živě prezentovat aktuální album „Tempus Fugit“, které je mimořádně vydařené a má velice kladný ohlas u posluchačů a kritiků. Skupina Törr vystoupí 60 minutovým koncertem, kde zazní mimo nejnovějších skladeb samozřejmě i největší hity z celé tvorby této black-metalové smečky.


Na konec celého večera vystoupí Miloš Dodo Doležal se svojí kapelou, Miloše také není potřeba nijak dlouze představovat, protože je to jeden z nejlepších kytaristů, zpěváků, skladatelů a producentů v naší republice. V jeho kapele hraje na bassovou kytaru jeho syn Miloš Doležal jr., který je už v dnešní době baskytarová hvězda. Miloš by měl na tomto turné také představit svoje nové CD.


Vstupné: předprodej 180,- Kč na místě 240,-Kč Předprodej v IC a DK Polička

 

Vložil Šauerová Naděžda (12/19/2011), přečteno 146x

Právě procházíte:

Úvod | Kultura | Divadelní klub | Koncert metalových legend