Polička

Oficiální stránky města

Česky
English
Deutsch

Bonus pas Českomoravského pomezí – spousta výhod pro každého!

Českomoravské pomezí přináší všem turistům i domácím možnost navštívit mnoho zajímavých míst regionu s výraznou slevou. V posledním červnovém týdnu byl totiž spuštěn nový slevový program nazvaný „Bonus pas Českomoravského pomezí“.
Každý, kdo si během návštěvy naší turistické oblasti u zapojených poskytovatelů služeb zdarma pořídí slevovou knížku Bonus pas, může začít užívat všech výhod, které jsou zde nabízeny. Atraktivní slevy poskytují hrady, zámky, muzea a galerie, ale i sportovní a ubytovací zařízení, restaurace a kavárny nebo informační centra. Celkem přináší Bonus pas Českomoravského pomezí padesát pět slev a bonusů. Podrobná pravidla programu, přehled poskytovaných slev a další informace o Bonus pasu najdete na www.ceskomoravskepomezi.cz a nově také na Facebooku.
Před několika týdny byla na této oblíbené sociální síti spuštěna stránka Českomoravského pomezí (www.facebook.com/ceskomoravskepomezi), která informuje o aktuálních kulturních a sportovních akcích a přináší zajímavé fotografie, videa a tipy na výlety v našem regionu. Každý, kdo se stane facebookovým fanouškem Českomoravského pomezí, získá nejen přehled o aktuálním dění v turistické oblasti, ale také přístup k soutěžím o ceny. V minulých dnech totiž byly na facebookové stránce Českomoravského pomezí spuštěny aplikace, které informují o slevovém programu Bonus pas a fanouškům již brzy nabídnou možnost soutěžit o slevové knížky a další atraktivní ceny.

 

Ing. Jiří Zámečník
manažer cestovního ruchu


 

Vložil Šauerová Naděžda (7/4/2012), přečteno 4167x

Fotografie

Obrázek ke článku - č.2659

Právě procházíte:

Úvod | Turismus | Bonus pas Českomoravského pomezí – spousta výhod pro každého!