Polička

Oficiální stránky města

Česky
English
Deutsch

Fotbalový turnaj mladších přípravek v Jablonném nad Orlicí 25.5.

K poslednímu turnaji dlouhodobé části jsme zavítali, společně se starší přípravkou, do Jablonného n. O. Soupeře jsme měli v domácím týmu a dále borce z Ústí n. O. a Libchav. Na tento turnaj jsme provedli některé změny v nominaci – pilíře obranných řad P. Phama jsme půjčili starší přípravce, M. Vondra s naraženými žebry dostal volno a J. Světlák a A. Veselý nebyli k dispozici z rodinných a zdravotních důvodů. V obraně proto zaskakoval kapitán týmu a jeden z ofenzivních tahounů A. Mach a ofenziva byla tedy na bedrech ostatních, kteří se s tímto úkolem znamenitě popasovali …
Začátek prvního zápasu s domácím mužstvem se bohužel odvíjel v pro nás již dobře známém stylu – myšlenkami jsme byli ještě v autobuse, vše bylo pomalé a ospalé, než jsme se rozkoukali, prohrávali jsme 0:3. Po promíchání sestavou a „nepatrném“ zvýšení hlasu trenéra jsme šňůrou jedenácti gólů v řadě zápas otočili a dle výsledku jasně ovládli. 
Další soupeř – silné Ústí n. O. Vyrovnaný zápas, z naší strany velké množství neproměněných šancí, postupem času jsme soupeře přehrávali a i tento zápas jsme zvládli.
V posledním zápase jsme narazili na nejlepší mužstvo naší soutěže – Libchavy. Chlapci z Libchav jsou techničtí, důrazní, na fotbal v jejich podání, i přes velmi nízký věk, je radost pohledět. V soutěži jsme se s nimi potkali dvakrát s výsledky 3:4, 6:6. Jedná se o soupeře, kterého jsme jako jediného ještě nedokázali porazit. V zápase jsme výsledku podřídili i nasazování hráčů, proto se naši borci mladšího ročníku na hřiště nedostali. Celý průběh zápasu byl vyrovnaný, v první půli byl gólově úspěšnější soupeř, ve druhé my. Díky důrazné a obětavé hře, maximálnímu nasazení a plnění daných pokynů se nám podařilo velmi siného soupeře o gól přetlačit.
Za odvedené výkony v turnaji zaslouží pochvalu všichni naši borci. Následující víkend nás čeká nejdůležitější turnaj celé soutěže, a to kvalifikace o pohár PKFS přípravek. Závěrem gratulujeme k úspěšnému vystoupení na tomto turnaji starší přípravce.  
Výsledky:
Polička – Jablonné n. O. 12:4 – Mach 4x, Zahradníček 3x, Martinů 2x, Valouch, Bulva,
                                                   Večeřa                                                                                                                         
Polička – Ústí n. O.          5:3 – Martinů 2x, Zahradníček 2x, Valouch
Polička – Libchavy           4:3 – Valouch 2x, Martinů 2x

Sestava:
A. Spálenka – Mach, Bulva, Vraspír, Zahradníček – Valouch, Martinů, Roun, Večeřa, Jílek, Harašta.

S. Mahu
 

Vložil Šauerová Naděžda (5/27/2013), přečteno 2548x

Fotografie

Obrázek ke článku - č.3236

Právě procházíte:

Úvod | Sport | Sportovní kluby Polička | Fotbalový turnaj mladších přípravek v Jablonném nad Orlicí 25.5.