Polička

Oficiální stránky města

Česky
English
Deutsch

Letní novinky v Českomoravském pomezí

Užijte si léto s padesátkou slev!
I v letošní sezóně přináší Českomoravské pomezí všem turistům i domácím možnost navštívit spoustu zajímavých míst regionu vymezeného městy Litomyšl, Moravská Třebová, Svitavy, Polička a Vysoké Mýto a ušetřit několik set korun, možná i více. Stačí, když si zdarma pořídí slevovou knížku Bonus pas, a mohou začít užívat všech výhod, které přináší. Bonus pasy jsou k dispozici v informačních centrech i u všech poskytovatelů slev a výhod, mezi které patří hrady, zámky, muzea a galerie, ale i sportovní, ubytovací a wellness zařízení, restaurace či kavárny.
O Bonus pasy a další zajímavé ceny může také soutěžit každý, kdo se stane fanouškem Českomoravského pomezí na Facebooku. Aktuální informace o programu Bonus pas najdete na www.ceskomoravskepomezi.cz.

 


Nová hra Geofun vás bude bavit
Už během letošních prázdnin si můžete užít spoustu zábavy s novou unikátní soutěžní hrou pro uživatele chytrých mobilních telefonů. Geofun, který vychází z populárního geocachingu, vás provede po nejzajímavějších místech našeho regionu. To však není zdaleka vše. Pokud se zapojíte do naší hry, čeká vás mnoho netradičních zážitků. Navštívíte oblíbené atraktivity Českomoravského pomezí a dozvíte se spoustu zajímavých informací, budete se bavit při plnění nevšedních úkolů, sbírat body a soutěžit o hodnotné ceny.
Jak už napovídá podtitul „Známé i neznámé osobnosti Českomoravského pomezí“, vašimi průvodci v nové hře budou vybrané osobnosti spojené s městy  Svitavy, Litomyšl, Polička, Moravská Třebová a Vysoké Mýto. Seznámit se s nimi můžete už dnes v animovaných filmech na portálu www.ceskomoravskepomezi.cz.
Nejúspěšnější hráči Geofunu získají nejen atraktivní ceny, ale také se zařadí po bok hrdinů animovaných filmů a stanou se novými osobnostmi Českomoravského pomezí.
Aplikaci Geofun určenou pro všechny telefony s operačním systémem Android a iOS, si můžete zdarma stáhnout na www.ceskomoravskepomezi.cz/geofun.

 

Jiří Zámečník
 

Vložil Šauerová Naděžda (6/17/2013), přečteno 2408x

Právě procházíte:

Úvod | Turismus | Letní novinky v Českomoravském pomezí