Polička

Oficiální stránky města

Česky
English
Deutsch

MĚSTEČKO TRNÁVKA CUP 2013 STARŠÍ PŘÍPRAVKA

Na rozloučenou se sezónou jsme pro kluky objednali dvoudenní turnaj v Městečku Trnávka, který je každým rokem velice silně obsazen a hlavně pro děti obrovským zážitkem, protože je pro ně připraven opravdu pestrý program plný zábavy a soutěží.
Do týmu jsme mohli na tento turnaj zapojit Karolínu Mužíkovou a na druhou stranu jsme byli oslabeni o 2 hráče základní sestavy, ale rozhodli jsme se, že zapojíme postupně do hry čtyři hráče, kteří k nám po prázdninách přestupují z mladší přípravky, a musím říct, že se rozhodně mezi staršími neztratili a dali ostatním najevo, že se s nimi musí počítat.
První zápas jsme již klasicky nedokázali strhnout na naši stranu a prohráli jsme, ale postupem času se naše hra zlepšovala a dokázali jsme další dva zápasy vyhrát. Do nedělních skupin se šlo ze čtvrtého místo a to znamenalo, že nás v neděli čeká skupina o 9. – 13. místo.
V neděli se kluci po dlouhém večerním programu probudili celkem dobře a skupinou jsme prošli s jednou porážkou a obsadili celkové desáté místo. Myslím si, že ve velké a silné konkurenci 19ti mužstev je tento výsledek pro hráče Poličky velmi příjemný a musím dodat, že týmy z okolí Brna jsou fotbalově úplně jinde!!
Závěrem jedno loučení, odchází nám ročník 2002 do žáků. Tento ročník jsme s kolegou vedli již od mladší přípravky a chceme klukům poděkovat a popřát mnoho dalších úspěchů, jak na zeleném trávníku, tak i v osobním životě!!!
Výsledky:
Sobota – Polička – St. Lískovec  1 – 4 B: Karlík
                 Polička – Kostelec na Hané  4 – 1 B: Tůma, Mužíková, Slezák, Mach
                 Polička – Cerekvice   3 – 0 B: Slezák, Doležal, Mužíková
                 Polička – Kuřim   0 – 10
Neděle – Polička – Čelechovice na Hané 2 – 2 B: Mach, Mužíková
                 Polička – Cerekvice   2 – 1 B: Mužíková 2x
                 Polička – St. Lískovec  1 – 6 B: Mužíková
                 Polička – M. Trnávka  5 – 0 B: Tůma, Mužíková, Valouch, Slezák, Tom
SESTAVA: Lajžner, Spálenka, Tůma, Doležal, Tom, Mužíková, Slezák, Karlík, Novotný, Mach (2004!!), Bulva (2004!!), Zahradníček (2004!!), Valouch (2005!!)
Trenéři: Karlík Jan, Lajžner Roman

 

Vložil Šauerová Naděžda (6/24/2013), přečteno 2560x

Právě procházíte:

Úvod | Sport | Sportovní kluby Polička | MĚSTEČKO TRNÁVKA CUP 2013 STARŠÍ PŘÍPRAVKA