Polička

Oficiální stránky města

Česky
English
Deutsch

Zahrajte si unikátní hru Geofun s osobnostmi Českomoravského pomezí!

Českomoravské pomezí přináší všem majitelům chytrých telefonů unikátní hru, při níž si užijí spoustu zábavy a budou moci vyhrát některou z mnoha hodnotných cen.
Několika desítkami zajímavých míst regionu provedou účastníky hry věhlasné i méně známé osobnosti. Ve Svitavách je průvodcem Oskar Schindler, v Litomyšli M. D. Rettigová, ve Vysokém Mýtě Josef Sodomka, v Poličce stavitel Zdislav a v Moravské Třebové princezna Hereret. Průvodci hráčům udělují pokyny, vypráví jim nevšední příběhy spojené s daným místem, pokládají otázky, v případě potřeby poskytnou radu a vše následně vyhodnocují a komentují svým osobitým stylem.
V rámci jednotlivých úkolů odpovídají hráči na otázky spojené s historickými městy a atraktivními místy Českomoravského pomezí, na základě indicií hledají zajímavé objekty, zkouší svůj odhad, točí krátká videa, kreslí nebo pořizují fotky.
A co mohou účastníci hry „Známé i neznámé osobnosti Českomoravského pomezí“ kromě zábavy a spousty zážitků získat? Ve spolupráci s našimi partnery jsme pro ně připravili hodnotné výhry, mezi které patří víkendové pobyty, vstupenky na festival Smetanova Litomyšl 2014, vouchery do restaurací, vstupenky do památek a muzeí nebo třeba poukaz na dvacet plzeňských piv, degustaci vín či projížďku na koni.
Hra „Známé i neznámé osobnosti Českomoravského pomezí“ byla spuštěna v minulých dnech a první hráči se již vydali na jednotlivá soutěžní místa, kde plní úkoly a získávají body na svá konta. Aplikaci si mohou zdarma stáhnout všichni uživatelé mobilních telefonů se systémem Android (Google play) a iOS (App Store).
 

Další informace najdete na http://www.ceskomoravskepomezi.cz/geofun/

 

 


Jiří Zámečník
manažer cestovního ruchu

 

Vložil Šauerová Naděžda (3/20/2014), přečteno 2810x

Fotografie

Obrázek ke článku - č.3371

Právě procházíte:

Úvod | Turismus | Zahrajte si unikátní hru Geofun s osobnostmi Českomoravského pomezí!