Polička

Oficiální stránky města

Česky
English
Deutsch

Turnaj mladších přípravek Jablonné nad Orlicí

21.9.2013

Turnaj přípravek v Jablonném provázela nepřízeň počasí (déšť, chladno). Navíc nás trápí brankářská náhrada za zraněného Adama Spálenku. Tentokrát se role brankáře zhostil Honza Světlák a nevedl si vůbec špatně. První zápas s domácím týmem, jak už je pro nás zvyklostí, nebyl úplně podle našich představ. Hra byla sice vyrovnaná, ve druhé půli jsme byli zřejmě i lepším týmem, ale bohužel domácí tým si při útočných akcích počínal o mnoho důrazněji než naši hráči. Proto takový konečný stav. Ještě jednou velká škoda.
Zápas s hráči Libchav byl v úvodní půli částečně  vyrovnaný pouze výsledkově. Herně měl náš tým převahu. O přestávce hráči pochopili, že bude lepší dávat branky než pouze trefovat brankaře, a tak si s chutí zastříleli všichni hráči,  i když někomu vstřelení branky zatím není souzeno (Matyáš Libra). Ono to však jednou přijde.
Pochvalu za předvedené výkony v chladném počasí  zaslouží celý tým. Tentokrát na sebe výrazněji upozornil probuzený střelec Nikolas Roun. Za týden nás na domácím hřišti však čekají mnohem těžší soupeři.
Sestava:
Světlák - Vraspír, Sabin, Chalupník, Král, Roun, Libra, Švec, Jílek
Výsledky:
Jablonné nad Orlicí - Polička 6:0

Polička – Libchavy 13:3
Branky: Roun 5x, Jílek 3x, Vraspír 2, Král, Sabin, Švec

Trenéři: Mlynář, Spálenka

Vložil Šauerová Naděžda (9/23/2013), přečteno 2533x

Právě procházíte:

Úvod | Sport | Sportovní kluby Polička | Turnaj mladších přípravek Jablonné nad Orlicí