Polička

Oficiální stránky města

Česky
English
Deutsch

Halový turnaj mladší přípravky ve Vysokém Mýtě

Úvodní turnaj roku 2014 jsme sehráli ve Vysokém Mýtě a konečně ve zbrusu nových dresech. Zápasy ve skupině jsme začali proti Holicím. Byl to náš vcelku vydařený zápas, a tak jsme dresy pokřtili výhrou 2:0. Bohužel to byla naše jediná výhra a zároveň jediné dvě vstřelené branky za celý turnaj. Ve druhém zápase náš výkon už nebyl nijak mimořádný. V útoku se žádný z našich střelců neprosadil a snad jediné zaváhání v obraně znamenalo prohru 0:1 se Žďárem nad Sázavou. V posledním zápase skupiny jsme se střetli s mužstvem Chvaletic. Pokud jsme chtěli postoupit do bojů o medaile, nesměli jsme prohrát. Opět jsme se nedokázali střelecky prosadit, ale po bojovném výkonu a konečné remíze 0:0 byl úkol splněn. Protože naše skupina byla velice vyrovnaná, tak o celkovém pořadí rozhodoval poslední zápas. Štěstí se konečně usmálo i na nás, tým Holic vyhrál nad Žďárem nad Sázavou 2:1, a to znamenalo naše vítězství ve skupině „B“. V semifinále nás čekal velice kvalitní soupeře z Nemošic. Hned v úvodu jsme vlastními chybami nabídli soupeři luxusní 3 brankové vedení. I když našim borcům nelze upřít snahu, o výsledku bylo rozhodnuto. Poslední zápas turnaje jsme tedy sehráli o bronzové medaile s domácím Vysokým Mýtem. Byl to náš asi nejlepší zápas. Bohužel, opět jediná chyba v obraně rozhodla zápas v náš neprospěch. Ke konci zápasu jsme soupeře do útočných akcí téměř nepouštěli, dostali jsme domácí pod tlak, ale střelný prach jsme vyčerpali v úvodním duelu.
Konečné 4.místo lze však považovat za úspěch. Je ale potřeba zapracovat na větší střelecké produktivitě a větší vyrovnanosti výkonů v zápasech.

Závěrem je nutné poděkovat všem hráčům za vzornou reprezentaci SK Polička. Velký dík také patří, jako vždy, rodičům(fanouškům) za dopravu k turnaji a skvělé povzbuzování.
Výsledky v základní skupině:
SK Polička – SK Holice 2:0
Branky: Jakub Jílek 2x
SK Polička – FC ŽĎAS Žďár n.S. 0:1
SK Polička – Baník Chvaletice 0:0
 

Pořadí ve skupině:

1.SK Polička 2.FC ŽĎAS Žďár n.S. 3.SK Holice 4.Baník Chvaletice
Semifinále:

SK Polička - SK Nemošice 0:3
Zápas o 3.místo
SK Polička – Vysoké Mýto 0:1
 

Pořadí turnaje:
1.SK Nemošice 2.FC ŽĎAS Žďár n.S. 3.Vysoké Mýto 4.Polička 5.Baník Chvaletice 6.SK Holice 7.TJ Jiskra Litomyšl 8.MFK Chrudim
 

Sestava na turnaji:
Martin Chalupník -  Vojta Sabin, Jan Král, Bára Otcovská, Matěj Mitáš, Matyáš Libra, Jakub Jílek, Jáchym Adamec
Hlavní trenér: Radek Mlynář

 

Vložil Šauerová Naděžda (1/23/2014), přečteno 2229x

Fotografie

Obrázek ke článku - č.3693
Obrázek ke článku - č.3691
Obrázek ke článku - č.3692
Obrázek ke článku - č.3694
Obrázek ke článku - č.3695

Právě procházíte:

Úvod | Sport | Sportovní kluby Polička | Halový turnaj mladší přípravky ve Vysokém Mýtě