Česky
English
Deutsch

DOMÁCÍ TURNAJ - 1. a 6. místo

V sobotu a v neděli jsme pořádali halový turnaj fotbalových přípravek, v sobotu nastoupila starší přípravka, do turnaje bylo přihlášeno 10 týmu, rozhodli jsme se poskládat dva týmy, abychom dali příležitost všem hráčům a zahráli si opravdu všichni. Tým v černých dresech byl složený z ročníku 2004 a kluci předvedli všem přítomným, jak se bojuje o medaile, hráli výborný fotbal, kterému tleskala celá hala. Zcela zaslouženě celý turnaj vyhráli a finále rozhodli v penaltách. Druhý tým také odehrál dobrý turnaj, ale tady se ukázalo, že někteří hráči musí ještě poctivě pracovat a trénovat, ale rozhodně se neztratili a určitě nezklamali, obsadili celkově 6. místo.
Obrovské poděkování patří všem sponzorům turnaje, protože bez nich bychom nic podobného dělat nemohli.
Dále děkujeme rozhodčím za oba dva dny, všem pořadatelům a především trenérům mladší přípravky za hladký průběh turnaje a perfektní organizaci.