English
Deutsch

Turnaj ml.přípravek Libchavy

25.5.2014

Na posledním turnaji základní části jarní sezóny jsme se setkali se svými soupeři v Libchavách. Tradičně ospalý začátek turnaje nás, bohužel, připravil o plný bodový zisk v turnaji. O vítězství nad Jablonným jsme se připravili sami nedůrazem před soupeřovou brankou. Soupeř hrozil ze standartek a bohužel je i využil. Herně jsme soupeře přehrávali, ale když dáme z velkého množství šancí pouhé 2 branky, nemusí to stačit. Druhý mač, v derby se Svitavami, se mužstvo předvedlo. Do zápasu jsme vlétli jako hurikán a z prvního útoku otevřeli skóre. Soupeř sice dokázal rychle reagovat, ale v první půli udávalo tempo hry naše mužstvo. Skóre, i díky skvělé podpoře fanoušků, narůstalo až k neuvěřitelnému výsledku 4:1 po poločase pro naše mužstvo. Druhou půli jsme začali laxně a soupeř rychle snížil. Naše hráče to ale nijak nepoznamenalo, nezačali pouze bránit skvělý výsledek, ale hrozili nebezpečnými brejky do soupeřovy obrany. A tak jsme po závěrečném hvizdu mohli slavit první vítězství nad tímto soupeřem v sezóně. Poslední zápas byl z naší strany po předcházejícím vyčerpávajícím duelu odehrán v trochu volnějším tempu. Naštěstí i domácí hráči toho měli také dost, a tak se zrodilo naše poslední vítězství v základní části krajské soutěže přípravek. Následující turnaj-semifinále soutěže-nás čeká příští víkend ve Vysokém Mýtě. Doufáme, že celé mužstvo naváže na poslední výborné zápasy a potrápíme další mužstva, která jistě budou patřit k favoritům turnaje. Závěrem hráči a trenéři mužstva děkují našim fanouškům za podporu na všech turnajích, a doufáme, že i na tomto kvalifikačním turnaji o přeborníka kraje nás poženou svými hlasy za dalšími skvělými výsledky.