Česky
English
Deutsch

Fotbalová starší přípravka jako na houpačce

V sobotu 13.9. odehrála starší přípravka turnaj ve Skutči. Prvním soupeřem na tomto turnaji nám bylo mužstvo z Libchav. Kluci do tohoto utkání nastoupili s pocitem, že po minulém týdnu půjde vše samo a než se nadáli, prohrávali po poločase 3:0. Do druhého poločasu už nastoupilo mužstvo Poličky, které jsme mohli vidět minulý týden. Soupeř chvílemi nevěděl, kam dřív skočit, avšak naše koncovka tentokrát trochu drhla a tak soupeř využil lepšího prvního poločasu a zvítězil. Zápas proti Moravské Třebové byl z obou stran oku lahodící. Pěkné akce střídaly tvrdé zákroky a nechyběly ani emotivní výjevy fanoušků obou táborů. Je jenom škoda, že kluci nedokázali s takovým nasazením odehrát celý turnaj, protože ve třetím zápase jsme se opět vrátili ke hře z prvního poločasu proti Libchavám a tomu odpovídal i výsledek.

Nakonec bych chtěl poděkovat oběma brankářům mladší přípravky, kteří odehráli všechna utkání za svoji kategorii, a ještě svými výbornými výkony pomáhali ve starší přípravce.