Polička

Oficiální stránky města

Česky
English
Deutsch

Českomoravské pomezí na veletrzích cestovního ruchu

Začátek roku je již tradičně ve znamení veletrhů cestovního ruchu, na kterých ani tentokrát nebude chybět zajímavá nabídka turistické oblasti Českomoravské pomezí. Prvním veletrhem, v rámci kterého se region vymezený městy Litomyšl, Polička, Moravská Třebová, Svitavy a Vysoké Mýto prezentoval, byl ve dnech 15. – 18. ledna brněnský Regiontour. Českomoravské pomezí se zde představilo v rámci expozice Pardubického kraje a ani letos se v konkurenci dalších regionů, krajů a měst neztratilo. Poprvé zde byly prezentovány materiály s vícedenními programy pro rodiny s dětmi, cyklisty či seniory i zbrusu nové materiály jednotlivých členských měst.

Ve spolupráci s Destinační společností Východní Čechy se Českomoravské pomezí zúčastní také únorového veletrhu Holiday World v Praze. Odborná i laická veřejnost zde bude poprvé moci zhlédnout nový propagační spot regionu, který bude následně lákat k návštěvě Českomoravského pomezí diváky v multikinech po celé České republice.

Díky právě realizovanému marketingovému projektu se s turistickou nabídkou regionu na pomezí Čech a Moravy budou moci seznámit také návštěvníci veletrhů v Bratislavě, Olomouci, Ostravě či Hradci Králové, kde budou atraktivity regionu prezentovány v rámci samostatné expozice.

Na veletrhu Slovakiatour v Bratislavě bude nová expozice Českomoravského pomezí propojena s prezentací sdružení České dědictví UNESCO. Největší atraktivity této turistické oblasti se tak představí po boku dvanácti českých památek zapsaných na prestižní seznam světového kulturního dědictví, jejichž prezentace patří na veletrzích cestovního ruchu pravidelně k nejnavštěvovanějším.

Ing. Jiří Zámečník

marketingový manažer

Vložil Šauerová Naděžda (1/21/2015), přečteno 1823x

Fotografie

Obrázek ke článku - č.4530

Právě procházíte:

Úvod | Organizace a služby | Spolky a sdružení | Českomoravské pomezí na veletrzích cestovního ruchu