Polička

Oficiální stránky města

Česky
English
Deutsch

Kdo bude letošní královnou věnných měst?

Jste dívkou, ženou, dámou, které je 18 let a výše? Chcete se stát královnou? Navštivte ve dnech 13. – 14. března královéhradecký Aldis, kde se koná veletrh cestovního ruchu Infotour a cykloturistika. Hledejte červené stánky Královských věnných měst. Zde se můžete nechat vyfotografovat v královské korunce a zařadit se tak do dalšího ročníku soutěže volby královny královských věnných měst 2015. Vítězku budou moci hlasováním vybírat všichni, kteří navštíví webové stránky http://www.vennamesta.cz/ . Zde se ve fotogalerii finalistky představí. Zvolená královna vyhraje víkendový pobyt pro dvě osoby ve vybraném královském věnném městě.

Stánky Královských věnných měst budou lákat nejen krásné ženy a dívky, ale všechny, kteří rádi cestují. Svazek obcí nabídne společné propagační materiály, ze kterých si vybere určitě každý. Navíc budou města Dvůr Králové nad Labem, Chrudim, Hradec Králové, Jaroměř, Mělník, Nový Bydžov, Poličku, Trutnov a Vysoké Mýto ve stáncích zastupovat postavy v kostýmech, které představí nejen turistická lákadla, ale i regionální produkty. Těšit se můžete na mnohá překvapení.

Symbolické kralování nyní pomalu končí studentce Martině Rosenbergové z Nové Paky, která titul královny a s ním víkendový pobyt ve Dvoře Králové nad Labem získala v loňské fotosoutěži.

Ing. N. Šauerová, tisková mluvčí města

 

 

Vložil Šauerová Naděžda (3/13/2015), přečteno 4254x

Fotografie

Obrázek ke článku - č.4621
Obrázek ke článku - č.4622
Obrázek ke článku - č.4618
Obrázek ke článku - č.4619
Obrázek ke článku - č.4620
Obrázek ke článku - č.4623
Obrázek ke článku - č.4624

Právě procházíte:

Úvod | Turismus | Kdo bude letošní královnou věnných měst?