Dorost „B“:                       FK PROSEČ                                                        1          (0)

Dorost „A“:                       SK POLIČKA „A“/Sokol POMEZÍ                        0

Muži „B“:                          Sportovní kluby POLIČKA „B“                           3         (0)

TJSokol VERMĚŘOVICE                                  0         (0)

Branky: 49. vlastní , 74. Petr Jiří, 79. Andrle Adam

Sestava: Slaný –  Scheib, Pavlík, Stoklásek, Bureš (75.Ptáček)  Kučera, Kysilko, J.Petr, Findejs (56.Punar), V Král

(56.Dittrich), Dobiáš (46.Andrle)

Zasloužené premiérové vítězství béčka  v soutěži se zrodilo ve 2. poločase, když jsme byli po celý zápas lepším mužstvem.

Muži „A“:                          Sokol POMEZÍ                                                              0

Sportonví kluby             POLIČKA „A“                           0

na penalty 7:6

Sestava: Šmída – Klein, Pavliš (46. Štěrba), Jílek, Skryja – Šustáček, Švec T., Andrle (60.Netolický V.,), Poul – Král V.

(60. Netolický R.) Stejskal

Utkání 3. Kola Poháru Hejtmana Pardubického kraje. V prvním poločase jsme měli více ze hry, ale brankové příležitosti jsme nedokázali proměnit. Ve druhém poločasu tempo hry upadlo do podprůměru a domácí hráči, kteří utkání odehráli bez střídání, si  vytvořili šance ke skórovaní, ale také bez střeleckého zakončení. Tudíž zápas, který svojí úrovní přítomné diváky určitě nezahřál, ba naopak, skončil spravedlivou remízou. O tom, že Pomezí postoupilo do jarního semifinále rozhodla 7. série střelby ze značky pokutového kopu.

Muži „A“:                          Sokol MORAVANY                                                     3         (1)

Sportovní kluby Polička "A"                                         2         (1)

Branky: 19. Poláček, 50. Beran, 62. Lukas - 20. Poul Tomáš, 88. Navrátil Petr

Sestava: Slaný – Klein, Pavliš, Jílek, Štěrba – Netolický, Švec T., Navrátil, Poul – Mužík (82.Andrle), Stejskal

Sedmizápasová serie bez porážky skončila v neděli v Moravanech. Na vedoucí branku Poláčka, jsme reagovali vyrovnávací brankou Poula, který po samostatné akci prostřelil domácího brankáře. Nástup do druhého poločasu vyšel lépe domácím, kteří dvěma brankami odskočili na rozdíl dvou branek po hlavičkách Berana a Lukase z rohového kopu, mezitím trefil Navrátil pouze břevno po akci Stejskala – 52. minuta, aby před koncem zápasu v 88. minutě  zdramatizoval závěr utkání svoji trefou z trestného kopu k tyči – 3:2. Hráči předvedli solidní výkon, leč tentokráte to na body nestačilo.

PROGRAM:

SOBOTA 10.října 2015:

Žáci mladší starší:     Sportovní kluby POLIČKA

Jiskra LITOMYŠL/Slavoj CEREKVICE N/L.

Mistrovské utkání LION SPORT krajského přeboru žáků. Rozhodčí: Scheib

Začátky zápasu v 9,30 a 11,15 hodin. Hlavní pořadatel: Pavel Marek.

Muži „B“:                 Sokol KUNČINA

Sportovní kluby POLIČKA „B“

Mistrovské utkání MIKA I.B třídy sk. B mužů. Začátek utkání  v 16,00 hodin.

Odjez ve 14,15 hodin. Rozhodčí: Mrázek Aleš - Ujec Jiří, Klír Jonáš.

NEDĚLE  11.října 2015:

Přípravka mladší a starší:                pořádá  turnaj krajské soutěže v POLIČCE .

Začátek turnaje v 9,00 hodin.

Soupeři: FK LETOHRAD, JABLONNÉ N.ORL., ÚSTÍ NAD ORLICÍ.

Dorost „B“:                 SK POLIČKA „B“/Sokol SEBRANICE                                         (hř. Bystré)

Sokol KUNČINA/Sokol MLADĚJOV NA MORAVĚ

Mistrovské utkání PromePro IT I. třída dorostu skupina B.  Začátek utkání ve 13,15 hodin.

Hřiště Bystré.

Dorost „A“:                 Sokol ŽIVANICE/AFK LÁZNĚ BOHDANEČ                              (hř. Živanice)

SK POLIČKA „A“/Sokol POMEZÍ

Mistrovské utkání Springfield club Krajského přeboru dorostu U 19.

Rozhodčí: Derner Vít, Nekvapil David. Začátek utkání v 10,30 hodin. Odjezd v 8,15 hodin.

Muži „A“:                    Sportovní kluby POLIČKA „A“