Polička

Oficiální stránky města

Česky
English
Deutsch

Turnaje přípravek ve fotbale

O víkendu 26 a 27.11.2016 se konaly v hale gymnázia tradiční turnaje přípravek v kopané.Turnaje se zúčastnily týmy z našeho okresu,ale také hosté z Vysočiny.Tím pádem bylo jasné,že hráče i přítomné diváky čekaly velmi zajímavé fotbalové bitvy.Hráči byli fanoušky skvěle povzbuzováni,zápasy měly velmi vysokou úroveň,a tak turnaje můžeme hodnotit jako velmi vydařené.Pro hráče bylo připraveno překvapení,v podobě Martina Abeny,bývalého hráče AC Sparta Praha,který zúčastněným týmům předával ceny.
Za tento podařený turnaj musím poděkovat všem rodičům,kteří se skvěle postarali o hladký průběh turnaje a skvělou obsluhu v bufetu.Za tuto jejich pomoc jim patří velký dík od trenérů i hráčů poličských týmu.


Turnaj by se těžko uskutečnil bez pomoci sponzorů.Jsme velmi rádi,že podporují mládežnický sport v Poličce.I jim patří velké poděkování.
Sponzoři turnaje:Město Polička,Mozaika Polička,Ravensburger Polička, Gymnázium Polička,SOŠ a SOU Polička,Trafika Kubát,Trafika U Grobhofferů,Bohumír Bárta,SK Polička,Apolo cz.,Pekárna Borová,Řeznictví Šutera,Masokombinát Polička.
Na závěr ještě jedno velké poděkování všem za podporu.Děkujeme.

Za týmy poličských přípravek,Radek Mlynář

Vložil Šauerová Naděžda (11/29/2016), přečteno 1794x

Právě procházíte:

Úvod | Sport | Sportovní kluby Polička | Turnaje přípravek ve fotbale