Polička

Oficiální stránky města

Česky
English
Deutsch

Turnaj ml. přípravek 9. 9. 2017- Holice

Sezona mistrovských soutěží přípravek začala pro naše hráče turnajem v Holicích. Jako každý rok s mnoha změnami v týmu jsme chtěli navázat na uplynulý úspěšný ročník. To se nám jistě nad míru povedlo. Doufáme, že hráči neusnou na vavřínech a budou dál poctivě trénovat, abychom si vydařený vstup do sezony záhy nepokazili.

Výsledky:

Polička-Žamberk   15:1-Hájek 3x, Mužík 3x, Šedajová 3x, Sotona 2x, Jandera, Zach, Husák, Šimek

Úvodní zápas sezony jsme sehráli s nováčkem soutěže. Na našem mužstvu byla hned od začátku vidět velká chuť po vítězství. Těm starším a zkušenějším hráčům v týmu zdatně sekundovaly i nové tváře v našem týmu, a někteří si připsali i první střelecký zápis (rodičové jistě ví co z toho plyne?). Naše mužstvo soupeře nijak nešetřilo a výsledek je pro snaživého soupeře trochu krutý, ale i soupeř ukázal svoji sílu a potenciál. Na naše borce to tentokrát nestačilo.

Polička-Horní Jelení    5:4   Hájek 2x, Šedajová 2x, Pavlík - Těžké utkání s fyzicky vyspělým soupeřem. Ovšem naše hra byla postavena na kvalitním napadání a týmové spolupráci. Soupeř vždy dokázal snížit náš náskok a nakonec o tu jednu branku se vítězství přiklonilo na naší stranu. A to zaslouženě. Několik krásných akcí volajících po gólu však brankou neskončilo.

Polička-Holice   8:3    Mužík 4x, Šedajová 2x, Hájek 2x - Velmi bojovné, chvílemi až přehnaně tvrdé utkání. Na tvrdou hru domácích naši hráči odpovídali tím nejlepším způsobem. Branky. Čím více jich na našem kontě narůstalo, tím více soupeř odpadal a závěr utkání byl v naší režii.  Ano, tvrdé utkání, které hráče bolelo, ale to je fotbal.

Hráče nutno pochválit za velmi kvalitní, zodpovědný výkon. I když sezona teprve začíná, je vidět, že tento tým má svoji kvalitu, a v dalších turnajích bude potvrzovat tento úspěšný vstup do sezony. Jen tak dál borci.

 

Sestava: Pavlík, Chorvatovič, Husák, Hájek, Šimek, Mužík, Šedajová, Zach, Jandera, Sotona

Trenéři: Pavlík, Mlynář

 

I tentokrát musíme poděkovat našim fanouškům za povzbuzování, zvláště s domácím týmem. Gratulace patří též hráčům ze starší přípravky ke skvělému startu so sezony.

Vložil Šauerová Naděžda (9/11/2017), přečteno 1030x

Fotografie

Obrázek ke článku - č.6235

Právě procházíte:

Úvod | Sport | Sportovní kluby Polička | Turnaj ml. přípravek 9. 9. 2017- Holice