Česky
English
Deutsch

Turnaj ml. přípravek 30. 9. 2017 Polička

Poslední letošní mistrovský turnaj na domácím hřišti v Poličce jsme hostili týmy z Třemošnice, Chrudimi "B" a Chocně.

Ve všech zápasech jsme soupeře herně převyšovali. Snad až na úvodní poločas s Chocní, kdy hráči neplnili pokyny a hráli bez zájmu, nás soupeř přehrával. Po poločasové domluvě se vše vrátilo do normálu. Hráči bojovali, stříleli branky, předvedli spoustu hezkých akcí, a to je to, co chceme. Aby se hráči fotbalem bavili, a tím pádem bavili i přítomné rodiče, fanoušky a diváky, kteří je za předvedené výkony náležitě odměnili potleskem. V dalších zápasech sáhneme k větší rotaci hráčů, protože, a to nijak nechci snižovat fotbalové umění našich soupeřů, v takovýchto zápasech se můžou předvést i ti mladší hráči. Ostatně i loňský rok to bylo podobné.

Výsledky: Polička-Choceň  9:5  Mužík 3x, Nunvář, Zach, Šedajová, Roušar, Hájek 2x

.                 Polička-Chrudim 7:3  Šedajová 2x, Mužík, Husák, Jandera, Hájek, Nunvář

Polička-Třemošnice 11:2 Jandera, Roušar, Hájek 3x, Husák, Mužík 3x, Konopásek, Šedajová

Sestava: Konopásek, Pavlík, Husák, Hájek, Šimek, Šedajová, Mužík, Roušar, Jandera, Zach, Nunvář

Poděkování všem přítomným za skvělou atmosféru. Díky rodičům a trenérům za pomoc při přípravě hracích ploch.

Trenéři: Pavlík, Mlynář

Vložil Šauerová Naděžda (10/3/2017), přečteno 1104x

Fotografie

Obrázek ke článku - č.6262

Právě procházíte:

Úvod | Sport | Sportovní kluby Polička | Turnaj ml. přípravek 30. 9. 2017 Polička