Polička

Oficiální stránky města

Česky
English
Deutsch

Halový turnaj přípravek v Poličce 17 - 18. 2. 2018

Tak jako každý rok jsme se opět rozhodli uspořádat pro mladé adepty kulatého nesmyslu halový turnaj. Tentokrát nás do poslední chvíle provázely obavy s obsazením turnaje. Řádí chřipky, a tak jsme museli trochu improvizovat, jelikož na poslední chvíli došlo k odhlášení týmů z turnaje. Organizačně se vše povedlo. Kvalita turnaje rozhodně neutrpěla. Myslím si, že se nám daří pořádat turnaje na velmi vysoké úrovni. Po oba dny jsme měli v turnaji dva týmy. A každý den se nám podařilo vybojovat medailové umístění.

Jsme moc rádi, že se nám daří pořádat takovéto akce, ale bez podpory našich partnerů by určitě turnaj neměl takovou kvalitu a materiální zajištění. Za to vše patří velké poděkování našim sponzorům:  SK Polička, město Polička, Gymnázium Polička, Pekárna Borová, Trafika U Kubátů, Strefa, Apolo CZ, Bohumír Bárta.

V neposlední řadě musím poděkovat všem nejmenovaným lidičkám, kteří se starali po oba dny o hladký průběh turnaje. Velice si toho vážíme, a za to Vám patří velký dík.

Největším poděkováním pro nás všechny však byly usměvavé tváře všech hráčů, kteří na tomto turnaji předváděli skvělým fanouškům své umění.

 

Organizační tým turnaje všem děkuje

Vložil Šauerová Naděžda (2/20/2018), přečteno 891x

Právě procházíte:

Úvod | Sport | Sportovní kluby Polička | Halový turnaj přípravek v Poličce 17 - 18. 2. 2018