Polička

Oficiální stránky města

Česky
English
Deutsch

Turnaj ml.přípravek Libchavy

20.10.2013
Poslední podzimní soutěžní turnaj a stále dokola obehraná písnička. Ospalý začátek úvodního duelu s domácím týmem, nedůslednost, nedůraz v soubojích - rychlé vedení domácích 3:0. Zde se zřejmě projevilo i podcenění soupeře, kdy jsme ho v posledním měření sil jasně přehráli? Do půle se nám ovšem podařilo šťastně zkorigovat výsledek a zdramatizovat zápas, který jsme nakonec otočili, ale stálo nás to hodně sil. Ve druhém zápase se Jablonné brzy ujalo vedení, což nás herně "nakoplo" a borci z Poličky chtěli rázem i v tomto zápase zvítězit. Soupeř si, až na šance z přímých kopů, nevytvořil téměř nic. Ani naši kluci ale nedokázali protlačit míč do branky, a proto  jsme odešli poraženi. Škoda, protože takových zápasů bylo v sezóně více. Byli jsme lepší, ale přesto prohráli!
Za průběh podzimní sezóny patří velký dík všem hráčům za hru i  bojovnost, fanouškům a rodičům  za podporu. Věříme, že stejné podpory se dostane našemu  týmu i v halové sezóně, která nám právě  začíná. A v neposlední řadě přejeme brzké uzdravení všem "marodům" našeho týmu!
Sestava:
Šenk Matěj - Večeřa David, Král Jan, Sabin Vojtěch, Otcovská Bára, Roun Nikolas, Jílek Jakub, Libra Matyáš, Švec Adam, Světlák Jan
Výsledky:
Polička – Libchavy 8:5
Branky: Jílek 2x, Sabin 2x, Libra, Světlák, Roun, Otcovská
Polička – Jablonné 2:5
Branky: Roun, Večeřa
Trenéři: Mlynář, Spálenka
 

Vložil Šauerová Naděžda (10/23/2013), přečteno 2461x

Fotografie

Obrázek ke článku - č.3515

Právě procházíte:

Úvod | Sport | Sportovní kluby Polička | Turnaj ml.přípravek Libchavy