Polička

Oficiální stránky města

Česky
English
Deutsch

Turnaj mladších přípravek Česká Třebová

13.4.2014

Na  první jarní mistrovský turnaj fotbalových přípravek jsme jeli do České Třebové. Po všelijaké halové sezoně jsme vstoupili do jarních mistrovských bojů s borci z M.Třebové. Zápas se od začátku vyvíjel v naší režii a rychlé branky určily ráz utkání. V útočné fázi kluci předvedli důrazné napadání soupeře i hru tělem. Škoda jen, že několik pohledných akcí neskončilo góly. Naši obranu soupeř moc neprověřil a brankář neměl prakticky žádnou práci. Druhý zápas a Svitavy! Tyto zápasy nikdy nepostrádají svoji fotbalovou kvalitu z obou stran. V útočné fázi jsme byli velmi zdatným soupeřem. V obraně to ovšem trochu skřípalo, čehož soupeř využil. Nestačili jsme v obratnosti a rychlosti. Na tom budeme muset zapracovat! Poslední zápas s domácím týmem nám, po předchozí prohře, znovu vyšel výborně. Ze začátku ještě byla vidět trošku neurovnaná hra, ale šťastný gól mužstvo vyhecoval a opět jsme předvedli několik pěkných akcí zakončených brankami. Tentokrát se o střelbu starali i obránci. Útoku velel Maty a ostatní se s chutí přidávali. Pěkný gól vstřelil univerzál Matěj Mitáš, který si v turnaji také zachytal. Tento turnaj, nejen kvůli výsledkům, ale zejména předvedené hře, musíme zařadit k těm povedeným. Doufejme, že budou následovat i další utkání, kde naši hráči předvedou tak dobré výkony!
Hráčům patří poděkování za bojovnost a nasazení. Rodičům díky za podporu při zápasech. Snad je v chladném počasí zahřál nejen horký čaj, ale i předvedená hra mužstva.
Sestava na turnaji:
Martin Chalupník, Matěj Mitáš - Vojtěch Sabin, Jan Vraspír, Jan Král, Bára Otcovská, Nikolas Roun, Jakub Jílek, Adam Švec, Matyáš Libra
Výsledky:

M.Třebová – Polička 0:2
Branky: Jílek, Sabin

Polička – Svitavy 1:5
Branka: Roun
Č.Třebová – Polička 0:6
Branky: Libra 3x, Jílek, Sabin, Mitáš
Trenéři: Mlynář, Spálenka

Vložil Šauerová Naděžda (4/15/2014), přečteno 2340x

Fotografie

Obrázek ke článku - č.3904
Obrázek ke článku - č.3905

Právě procházíte:

Úvod | Sport | Sportovní kluby Polička | Turnaj mladších přípravek Česká Třebová