English
Deutsch

Turnaj mladších přípravek Polička

Turnaj ml.přípravek Polička 10.5.2014

Na domácím pažitu v Liboháji se odehrál další ze série turnajů fotbalových přípravek. Úvodní duel s Libchavami jsme začali slibně. Na pár minut jsme soupeře sevřeli pod velký tlak, ale žádnou z šancí nedokázali využít. Soupeř se poté z tlaku rychle vzpamatoval a začal trestat naše chyby, kterých nebylo málo. Poločasový stav 1:4 byl proto ještě přijatelný. Na začátku druhé půle jsme výsledek korigovali, ale soupeř našel odpověď a drama nepřipustil. Z naší strany to byl hodně nepovedený zápas, bohužel před domácími fanoušky. I ve druhém zápase s Č.Třebovou jsme pokračovali v herní mizérii. Na to, jak umíme hrát, bylo vítězství 6:0 velmi upracované. Poslední zápas s velkým favoritem nesliboval moc šancí na napravení reputace. Tým Lanškrouna přehrává, téměř ve všech zápasech, protivníky rozdílem třídy. V kabině jsme si řekli, že konečně začneme hrát svoji hru, nenecháme soupeři ani metr volného prostoru, a na domácím hřišti všem dokážeme, že fotbal hrát umíme. A to také platilo. 1.minuta, naše vedení 1:0, a pak že to nejde. Ano, trochu to bolí, ale když se plní pokyny ze šatny, tak je z toho krásná podívaná. V poločase byl stav 1:2 pro hosty, ale pro nás stále nic ztraceno. Zápas nahoru dolů, přítomní fanoušci náležitě oceňují každý povedený pokus domácích, a hráče to žene k nejlepšímu výkonu této sezóny. Bohužel, nakonec prohráváme 4:5, ale nemáme se za co stydět. Škoda, že nedokážeme takto parádně odehrát celý turnaj. Doufáme však, že hráči budou chtít poděkovat našim fanouškům svým výkonem za vynikající podporu na dalším domácím turnaji již tento týden a předvedou svůj um naplno ve všech zápasech. Děkujeme za podporu.
A abychom se trochu namotivovali na další zápasy, uspořádali jsme pro naše fotbalové naděje a jejich rodiče(super fanoušky) poturnajový zájezd na zápas mistrovské Sparty do Prahy. Věříme, že všem se zájezd líbil a pro hráče to bude další impuls pro jejich fotbalovou kariéru. Závěrem bychom chtěli poděkovat FCS Polička za vstřícnost a ochotu při organizaci tohoto zájezdu. Fotogalerie ze zájezdu na http://www.skpolicka.cz/mladsipripravka/ .