Polička

Oficiální stránky města

Česky
English
Deutsch

Halový fotbalový turnaj starších přípravek „FAMILY CUP“ v Poličce

aneb „One man show“

V sobotu 8. 11. 2014 jsme absolvovali první halový turnaj letošní sezóny (ročníky narození 2004 – 2005), a to v domácím prostředí haly gymnázia. Turnaje se kromě našeho mužstva zúčastnili borci z Bystrého, Svratky, Lanškrouna, Chotěboře a Havlíčkova Brodu.

Turnaj se proměnil ve střelecké galapředstavení jednoho z našich borců, ale nepředbíhejme …

V prvním zápase jsme narazili na mužstvo Svratky. Zpočátku nás před domácím publikem svazovala nervozita, postupem času jsme snaživého soupeře přehrávali a nakonec zvítězili.

V dalším zápase jsme se utkali s mužstvem Lanškrouna. S velmi dobře hrajícím soupeřem jsme se ujali vedení. Zápas jsme bohužel nedotáhli do vítězného konce, protože jsme z ojedinělé šance soupeře dostali 20 sekund před koncem poměrně nešťastný vyrovnávací gól.

Dalším soupeřem nám v malém derby bylo mužstvo Bystrého. V tomto utkání jsme neproměnili velké množství šancí, ale nakonec jsme, i s trochou štěstí, dobře hrajícího soupeře porazili.

Následoval zápas s Havlíčkovým Brodem, který jsme zvládli herně i výsledkově a přiblížilo se naše poslední utkání s borci z Chotěboře, kteří byli s námi a s Lanškrounem stále ve hře o celkové vítězství v turnaji.

V utkání jsme se ujali vedení 2:0, soupeř ze standardní situace šťastně snížil. Věděli jsme, že k jistotě vítězství v turnaji potřebujeme vyhrát. Bylo to drama, ale v závěru jsme zvýšili na dvougólové vedení, zápas zvládli a tím ovládli celý turnaj.

Nejlepším střelcem turnaje se s velkým náskokem stal náš borec Honza Valouch (ročník narození 2005), který za velkého přispění celého mužstva vstřelil v pěti zápasech skvělých jedenáct branek!

Nejlepším brankářem (brankářkou) se stala naše opora mezi tyčemi Janča Hegrová.

Za pořádání turnaje a za provoz občerstvení děkujeme trenérům a rodičům z mladší přípravky.

Za přípravu a bezproblémové fungování haly a za trpělivost děkujeme správci Aloisi Mrňákovi.

Všechna utkání zkušeně odřídil rozhodčí Aleš Mach - děkujeme.

Za podporu a pomoc se zajištěním turnaje a cen pro všechny mužstva děkujeme následujícím subjektům:

SK Polička; Gymnázium Polička; město Polička; SVČ Mozaika Polička; Tabák Grubhoferová; Enter; Tabák u Kubátů; Papírnictví Kořínková; Ravensburger Karton s.r.o.; Řeznictví Libra s.r.o.; SOŠ a SOU Polička; Ovoce a zelenina Na Bídě Polička; Borovská pekárna; VZP ČR; Papera Svitavy; František Satrapa; Orfast; Elektro Kelvin; T-Mobile; Tabák, tisk Sedlatá; Hračky Vrabcová; Libor Sauer; Fanclub Sparta Polička; Silk Progres Brněnec.

 

Výsledky:

Polička - Svratka       3:0 - Valouch 2x, Večeřa

Polička - Lanškroun  1:1 - Valouch

Polička - Bystré         3:1 – Valouch 3x

Polička – Havl. Brod 3:0 – Valouch 2x, Mach

Polička – Chotěboř    3:1 – Valouch 3x

 

Sestava: Hegrová - Pham, Bulva, Zahradníček, Vraspír - Mach, Valouch, Martinů, Roun, Večeřa.

 

S. Mahu

Vložil Šauerová Naděžda (11/10/2014), přečteno 3886x

Fotografie

Obrázek ke článku - č.4447

Právě procházíte:

Úvod | Sport | Sportovní kluby Polička | Halový fotbalový turnaj starších přípravek „FAMILY CUP“ v Poličce