English
Deutsch

Turnaj mladších připravek Polička

6. 5. 2017 Polička

Na turnaji v domácím prostředí se tentokrát dostalo na hráče převážně ročníku 2009, kteří by měli táhnout tým příští rok. Ti starší nás budou reprezentovat na posledním turnaji soutěže také v domácím prostředí za dva týdny.

Do turnaje jsme vstoupili výhrou s Přelovicemi. Utkání bylo celkem svižné. Náš tým se prezentoval především bojovností. Několik pohledných akcí se také našlo a vítězství bylo zasloužené.

Bída. Tak by se dal nazvat první poločas s Chrudimí. Soupeř nás jasně přejel. V druhé půli jsme přidali na důrazu, bojovnosti, častější střelbě a nakonec jsme v závěru zápasu stihli vyrovnat. Nejlepší poločas turnaje.

Proti favoritovi z Přelouče jsme neměli co ztratit. Kdyby jsme odehráli zápas stejně jako druhou půli s Chrudimí, mohli jsme i slavit. Na kdyby se nehraje. Přizpůsobili jsme se vlažné hře soupeře, který však naše individuální chyby dokázali potrestat.

Celkově turnaj nedopadl špatně. Je na čem stavět. Musíme však zapracovat na stále stejných a dokola opakujících chybách.

Výsledky: Polička - Přelovice     6:3     Dospěl, Pavlík J. 2x, Šedajová, Mužík, Navrátil

Polička – Chrudim "B"   4:4   Mužík 2x, Šedajová, Konopásek

Polička - Přelouč           4:6   Šedajová, Hájek 2x, Pavlík J.

Sestava: Paclík, Navrátil - Hájek, Šimek, Husák, Pavlík J. -Šedajová, Mužík, Dospěl, Konopásek, Kastner, Laška

Trenéři: Pavlík, Karlík, Mlynář

Poděkování všem skvělým fanouškům a rodičům s přípravou turnaje.