Upozorňování pomocí SMS nebo emailem

Krizové

Upozorňování pomocí SMS nebo emailem v případech zveřejnění krizové zprávy. V případě, kdy město zveřejní na webových stránkách zprávu krizového charakteru, Vám bude doručena SMS s názvem příspěvku a odkazem na plné znění na webových stránkách. U emailu dostanete plné znění zprávy.
Odesláním SMS na číslo 603 495 646 s textem ODBER A dojde k přihlášení odběru a během chvíle Vám přijde potrzovací SMS
Odesláním SMS na číslo 603 495 646 s textem ODBER N dojde ke zrušení odběru a opět Vám přijde potrvzovací SMS
Pošlete email na adresu krize-subscribe@posta.policka.org s jakýmkoliv (i bez) textem a předmětem. Na potvrzovací email odešlete odpověď a poté dojde k přihlášení.
Odesláním emailu na adresu krize-unsubscribe@posta.policka.org s jakýmkoliv (id bez) textem a předmětem odběr zrušíte.

Rozhlas

Upozorňování pomocí SMS nebo emailem v případech hlášení městského rozhlasu. V SMS zprávě Vám dojde název hlášení a odkaz na webové stránky, kde je celé hlášení v textové podobě. U emailu dostanete plné znění zprávy.
Odesláním SMS na číslo 603 495 646 s textem ROZHLAS A dojde k přihlášení odběru a během chvíle Vám přijde potrzovací SMS
Odesláním SMS na číslo 603 495 646 s textem ROZHLAS N dojde ke zrušení odběru a opět Vám přijde potrvzovací SMS
Pošlete email na adresu rozhlas-subscribe@posta.policka.org s jakýmkoliv (i bez) textem a předmětem. Na potvrzovací email odešlete odpověď a poté dojde k přihlášení.
Odesláním emailu na adresu rozhlas-unsubscribe@posta.policka.org s jakýmkoliv (id bez) textem a předmětem odběr zrušíte.
 Emailové hlášení je oproti SMS kompletní a jeho odeslání je rychlejší než u SMS. Pokud přijímáte emaily ve svém mobilním telefonu doporučujeme použít spíše emailové hlášení. Prosíme zvažte, zda pak potřebujete i SMS (čím více SMS, tím delší čas jejich odeslání). Pokud Vám bude emailové upozorňování vyhovovat, neblokujte kapacity na SMS a z odběru SMS se odhlašte. Děkujeme.
 TIP - Co se děje na webových stránkách města se můžete dozvědět prakticky ihned díky hlídači webového obsahu, tedy RSS čtečky. Poslouží například k tomu, abyste okamžitě získali informace o důležitých událostech, dozvěděli se, že vyšel na stránkách zajímavý článek. Stačí do Vámi zvolené čtečky vložit odkaz našeho RSS kanálu: https://www.policka.org/rss
 Zasílání SMS je zcela zdarma, hradíte pouze přihlašovací a odhlašovací SMS na běžné číslo dle svého tarifu
 Obě služby jsou momentálně v testovacím provozu.