Městský úřad - radnice

Úřední hodiny

Po
8:00 - 13:00
St
12:00 - 17:00
Úřední hodiny jsou stanoveny na maximálně možný povolený rozsah.

Příjmová pokladna

Po
8:00 - 13:00
St
12:00 - 17:00
 Po tuto dobu budou zpřístupněny pro klienty všechny agendy MěÚ Polička v maximálním možném rozsahu v závislosti na personálním stavu jednotlivých odborů. Mimo tento vymezený čas je možné věc vyřídit osobně pouze po telefonické nebo emailové domluvě s příslušným pracovištěm (viz kontakty).
 Pro agendy Odboru dopravy je nutné využít rezervační systém.
Elektronické podání na epodatelna(zavinac)policka.org a telefonní spojení na podatelnu MěÚ - 461 723 888 fungují bez omezení! Preferujte prosím maximálně elektronický způsob podání.
 Prosíme všechny občany, aby maximálně omezili návštěvy MěÚ a upřednostnili pro kontakt s úředníky e-mailový a telefonické spojení - viz kontakty! Pro úsporu času prosím využívejte formuláře určené ke stažení.
 Při návštěvě úřadu je nutné nosit roušku nebo jinou ochranu dýchacích cest, dodržovat minimálně dvoumetrové odstupy a další na místě stanovená hygienická opatření. Nadále prosím zvažte nutnost a nezbytnost návštěvy úřadu. Pokud je to možné, využívejte se zaměstnanci a úředníky dálkový způsob komunikace, bezkontaktní platby.