Polička

Oficiální stránky města

Česky
English
Deutsch

Turnaj ml. přípravek Polička 18.2.2018

Na domácím turnaji nás reprezentovaly opět dva týmy. Každý v jiných úlohách. Hráči staršího ročníku mohli pomýšlet na mety nejvyšší. Ti mladší hlavně nasbírat zkušenosti z velkých turnajů a zkusit si, jaké je to hrát proti týmům převážně starších ročníků.

Ti starší svedli velkou bitvu s hráči Chocně ve fantastické atmosféře, kterou vytvořili fanoušci obou týmů. I když tento zápas branky nenabídl, zápas to byl skvělý, a našim hráčům zaručil celkové vítězství v turnaji. Gratulujeme.

Ti mladší bojovali, snažili se, ale soupeři byli nad jejich síly. V některých zápasech nám chybělo malinko, aby zápas dopadl opačně, ale to je kdyby. I tak hráči předvedli v některých zápasech slušné výkony a za to je musíme pochválit. Škoda, že jsme nedokázali vstřelit alespoň branku.

Na turnaji se představili tito hráči:

Tým starších: Hájek, Šimek, Konopásek, Kastner, Husák, Sedlák, Šedajová, Mužík, Pavlík V.

Tým mladších: Zach, Sedláková, Pulko, Roušar, Moučka, Nunvář, Chorvatovič, Drobný, Jílek, Jandera

 

Hráčům gratulujeme k dosaženým umístěním.

 

K tomu, aby si hráči mohli zahrát na domácím hřišti takto kvalitně obsazený turnaj patří veliké poděkování všem, kteří přiložili ruku k dílu. Myslím, že turnaj se i tentokrát odehrál ve skvělé atmosféře, s bezvadně fungující organizací. Za to vše patří velký dík právě Vám, milí rodiče.

Moc Vám děkujeme. Vaši hráči a trenéři. Jste skvělí.

Vložil Šauerová Naděžda (2/20/2018), přečteno 921x

Právě procházíte:

Úvod | Sport | Sportovní kluby Polička | Turnaj ml. přípravek Polička 18.2.2018