Polička

Oficiální stránky města

Česky
English
Deutsch

Turnaj přípravek Litomyšl - 6. 5. 2018

Turnajem v Litomyšli nás opět provázelo nádherné počasí a hlavně zlepšený výkon týmu, nebál bych se říct, že v určitých momentech se blížíme předváděné výborné hře z podzimu. Snad to hráčům vydrží i po zbytek sezóny. V úvodním duelu s domácím týmem jsme nic neponechali náhodě a od začátku důraznou, rychlou, agresivní hrou podpořenou dobrou střelbou jsme si s chutí zahráli. Branek mohlo být více, ale pro některé byla branka zakletá. Tak příště.

Druhý zápas jsme opět od začátku vzali  do naší režie. Rychlý sled branek i slušná hra hráče trochu uklidnila. Možná až moc, protože jsme soupeři dovolili náskok snížit a museli jsme opět přidat, abychom zápas zvládli. V těchto zápasech dostali větší prostor hráči mladšího ročníku a vůbec to nebylo špatné.

Poslední duel s výbornými hráči Libchav byl dobrou prověrkou pro náš tým. Škoda. Hra byla dobrá, ale soupeř využil našeho nedůrazu v soubojích a dostali jsme poměrně laciné branky. Druhá půle snesla přísnější měřítko. Hru jsme vyrovnali a zápas byl velmi vyrovnaný. Za tento i předchozí zápasy mužstvo chválíme.

 

Polička-Litomyšl   12:0 Šedajová, Jirouš 2x, Mužík 2x, Roušar 3x, Pavlík J., Chorvatovič 2x, Husák

             -Třemošnice 7:4  Šedajová 2x, Husák 2x, Roušar, Mužík 2x

            -Libchavy    3:9   Mužík 2x, Jandera

 

Sestava: Chorvatovič, Pavlík J., Husák, Šimek, Moučka, Sotona, Šedajová, Mužík, Roušar, Zach, Jirouš, Jandera, Drobný

 

Trenéři: Pavlík, Mlynář

Vložil Šauerová Naděžda (5/9/2018), přečteno 763x

Fotografie

Obrázek ke článku - č.6606

Právě procházíte:

Úvod | Sport | Sportovní kluby Polička | Turnaj přípravek Litomyšl - 6. 5. 2018