Město Polička

Galavečer Akademie začínajícího podnikání - PINKaka v Poličce

Dalším podnikatelům byla podána pomocná ruka v rámci Akademie začínajícího podnikání PINKaka PARádního kraje, a to v Poličce. PINKaka trvala od května a vyvrcholila galaodpolednem ve čtvrtek 26. října 2023 v Poličce. Během odpoledne byly předány certifikáty účastníkům Akademie, kteří prokázali odhodlání stát se podnikateli nebo se ve svém podnikání zlepšit. Certifikáty účastníkům byly předány starostou města Jaroslavem Martinů. 

Akademie PINKaka je vzdělávacím programem navrženým pro jednotlivce, kteří sdílí vášeň a odhodlání k podnikání, ať už mají inovativní nápady na nové produkty a služby, plánují rozšířit své stávající podnikatelské aktivity nebo hledají inspiraci a mentorství od zkušených odborníků.

Které projekty byly v rámci Akademie začínajícího podnikání PINKaka konzultovány?

Vendula Sheibová reagovala na výzvu na webových stránkách města Poličky. Po sedmnácti letech se vrátila zpět do svého rodného kraje. S bohatými zkušenostmi jako osobní i skupinová sportovní instruktorka a zkušenostmi se spoluprací s firmami jako Reebok, Adidas a dalšími, chce nyní rozvíjet své podnikatelské aktivity v oblasti fitness. Aktuálně provozuje lekce Fit Mami v Litomyšli a hledá vhodné prostory v Poličce a okolí.

Barbara Petrová se projevila jako pečlivá a systematická účastnice. Zapojuje se do debat a plánuje rozjet své podnikání jako větší projekt Šaty pro celou rodinu, zaměřený na zaměstnání dalších lidí. I přes to, že Bára si svůj plán zatím drží v utajení, její nápady a systematický přístup provázel celou akademii.

Veronika Balíková se chce věnovat své profesi v oblasti veterinárního zdravotnictví, ale také projevila zájem o další podnikatelské nápady. Ráda by poskytovala mobilní a později i "kamennou" ordinaci.

Jaromír Křivánek nabízí zdraví jako svůj podnikatelský směr. V PINKaka se mu dostalo podpory a pomoci, díky které získal větší sebejistotu v podnikání.

Galaodpoledne je příležitostí pro tyto talentované a odhodlané jednotlivce prezentovat svoje podnikání a následně přijmout zasloužená ocenění za svou práci v rámci Akademie PINKaka. P-PINK je hrdý na své absolventy a věří, že budou pokračovat v rozvíjení svých podnikatelských snů a přinášet pozitivní změny do Poličky i v rámci nově vzniklého podnikatelského klubu, na který se všichni účastníci těší.

Pro více informací mě můžete kontaktovat

Kateřina Koubová

PR Manažer

Tel.: 732415736

katerina-koubova@p-pink.cz