Česky
English
Deutsch

Mladší žáci končí sezónu vítězstvím

Fotbalový tým mladších žáků SK Polička se v sobotu 22. června zúčastnil žákovského turnaje, který se uskutečnil při příležitosti oslav 60 let od založení TJ Jiskra Vír. V turnaji bojovalo 6 týmů. Vítězství si odnáší mladší žáci SK Polička, kteří ve finále zdolali tým Sokol Borová 2:0. Poličský brankář Radim Vojta byl vyhlášen nejlepším brankářem turnaje. I když tentokrát bez účasti trenéra Michala Kozla, kterého nahradil pan Radim Vojta, patří trenérovi velký dík za to, jak po celý rok kluky trénoval a připravoval.

Sestava poličských fotbalistů: Vojta Demel, Matěj Šauer, Filip Tichý, Radim Prokopec, Jarda Jíra, Patrik Čori, Jan Cacek, Dominik Žák, Martin Valouch, Ondřej Češka, Jan Flídr, Radim Vojta.

Již 35. ročníku turnaje žáků v kopané, který se uskutečnil v rámci oslav 60 let Jiskry Vír a 50 let kopané se zúčastnilo 6 družstev z krajů- Kraj Vysočina (Jiskra Vír, Sokol Rovečné a TJ Rozsochy), Pardubický kraj (SK Polička a Sokol Borová) a Jihomoravský kraj (ČAFC Židenice).

Ve skupině A hrála družstva TJ Rozsochy, Sokol Borová a ČAFC Židenice s těmito výsledky : Borová  - Rozsochy
7:0, Židenice - Borová 1:2 a Rozsochy - Židenice 1:5 a skončila v pořadí 1. Borová 9:1, 6 bodů, 2. Židenice 6:3, 3 body, 3. Rozsochy 1:12, 0 bodů

V B skupině hrála družstva SK Polička, Sokol Rovečné a Jiskra Vír s těmito výsledky : Rovečné - Vír 1:1, Polička - Rovečné 3:1 a Vír - Polička 1:1 a skončila v pořadí 1. Polička 4:2, 4 body, 2. Vír 2:2, 2 body, 3. Rovečné 2:4, 1 bod. V boji o páté a šesté místo zvítězilo Rovečné nad Rozsochami 9:1 , o třetí a čtvrté místo porazil Vír Židenice 2:0 a ve finále zvítězila Polička nad Borovou 2:0.

Vítězné družstvo ztratilo v turnaji jediný bod z domácím Vírem. Všechna družstva dostala dle pořadí poháry, diplomy a pro všechny své hráče drobné odměny.