Polička

Oficiální stránky města

Česky
English
Deutsch

Halový turnaj mladší přípravky v Bystřici nad Pernštejnem

1.3.2014
Turnaj v Bystřici je vždy velmi kvalitně obsazen. Každoročně se zde potkáváme s mužstvy převážně z Moravy, která se prezentují kvalitním technickým fotbalem. Nejinak tomu bylo i letos. Naše výkony na halových turnajích jsou trochu jako na houpačce. Minulý domácí turnaj odehrálo celé mužstvo výborně, tento se bohužel řadí k těm méně povedeným. V základní skupině jsme 2x vyhráli a 2x prohráli, což znamenalo třetí místo. Dá se ale říci, že k bojům o konečné umístění jsme se spíše protrápili. Chyběla nám lehkost, kombinace, bojovnost i nasazení. Potěšující je ale fakt, že i přes výše zmíněné nedostatky, jsme dokázali vstřelit nějaké branky. Zároveň je také potřeba zmínit, že jsme doplatili na rozdílná pravidla na Moravě, než na která jsme zvyklí ze soutěží v našem kraji. Zejména rozehra autů ze země, s možností rozehrávajícího hráče ihned samostatně útočit, nám dělala veliké problémy. To nás ale neomlouvá, protože hráči jsou schopní podávat mnohem lepší výkony. Konečné umístění odpovídá předvedené hře. Tento týden nás čeká poslední halový turnaj ve Žďáře nad Sázavou se silnými týmy, a proto pevně doufáme, že hráči předvedou své maximum.
Závěrem opět velké poděkování všem rodičům, kteří s námi tráví čas na turnajích a dodávají nám i svým dětem velkou podporu. Díky.
Zimní příprava pomalu končí. Pokud počasí dovolí, tak od příštího týdne začneme trénovat venku. Doufáme, že to bude pro hráče po zimním období nový impuls k trénování a naše výkony se budou nadále zlepšovat. SLEDUJTE AKTUÁLNÍ INFORMACE NA WEBOVÝCH STRÁNKÁCH.
Sestava na turnaji:
Martin Chalupník – Jan Král, Jan Vraspír, Matěj Mitáš, Vojtěch Sabin, David Večeřa, Nikolas Roun, Adam Švec, Jakub Jílek, Přemysl Mitáš
Výsledky ve skupinách:
Polička - Radostín n.O. 3:0
Branky: Nikolas Roun, Přemysl Mitáš, Vojtěch Sabin
Polička - Vrchovina 0:3
Polička - Rožná 2:0
Branky: Nikolas Roun, David Večeřa
Polička - Kuřim 0:3
Zápasy o umístění:
Polička - Měřín 0:1 na penalty
Polička - Rožná 1:0
Branka: Jakub Jílek
Na turnaji jsme obsadili konečné 7.místo.
Trenéři: Radek Mlynář, Petr Spálenka

 

Vložil Šauerová Naděžda (3/10/2014), přečteno 2260x

Fotografie

Obrázek ke článku - č.3841

Právě procházíte:

Úvod | Sport | Sportovní kluby Polička | Halový turnaj mladší přípravky v Bystřici nad Pernštejnem