Česky
English
Deutsch

Poličské fotbalové naděje se v krajské konkurenci neztratily

25. ledna se ve sportovní hale Dašická v Pardubicích uskutečnil druhý ročník fotbalového halového přeboru okresních výběrů Pardubického krajského fotbalového svazu. Turnaj byl určen hráčům do deseti do jedenácti let za konkurence výběrů OFS Pardubice, OFS Chrudim, OFS Ústí n. O. a OFS Svitavy.

V obou kategoriích měl zastoupení i SK Polička – v kategorii U10 se představili Honza Valouch a Honza Vraspír, v kategorii U11 Péťa Pham a Adam Mach. Kluci předvedli dobré výkony, výběr U10 celý turnaj ovládl, výběr U11 se umístil na druhém místě. Náš střelec Honza Valouch byl vyhlášen nejlepším hráčem turnaje ve své kategorii!

Oba výběry se kvalifikovaly do mezikrajského finále o přeborníka východních Čech, kde změří síly s vítěznými OFS Královehradeckého kraje.

Na účasti a výkonech našich borců na výběrech OFS mají velký podíl spoluhráči ze starší přípravky a také trenéři mládeže SK Polička.