Polička

Oficiální stránky města

Česky
English
Deutsch

Halové fotbalové turnaje přípravek v Poličce

21. - 22.11.2015
 

Tento víkend ve sportovní hale gymnázia byl ve znamení mládežnického fotbalu. Jako každý rok se snažíme zpříjemnit mužstvům zimní přípravu nějakými turnaji. A troufám si tvrdit, že rok od roku získává náš turnaj na popularitě. Už samotné obsazení turnaje bylo skvělou pozvánkou pro návštěvníky. A obě finále nás svoji kvalitou a diváckou kulisou poslala do kolen. Takovou atmosféru, jakou dokázali diváci pro zúčastněná mužstva připravit, mohou závidět i ligová mužstva. A my jsme hrdí, že jsme takový turnaj mohli uspořádat. Odměnou pro všechny, kteří se o turnaj postarali, byl velký potlesk od týmů po skončení turnajů.
Turnaj se na výbornou povedl i domácím týmům, kdy mladší obsadili 3. místo a starší (startovala dvě mužstva) ještě o stupínek vylepšili umístění a skončili na 2. místě.
Takovýto turnaj by se neobešel bez pomoci našich sponzorů, kterým tímto moc děkujeme a jsme rádi, že podporují mládežnický fotbal v Poličce.
Děkujeme firmám: Bartosh, trafika "U Grubhofferů", T-mobile, Enter, Pneuservis Červený, Kelvin Elektro, trafika "U Kubátů", Řeznictví Štěpánek, Řeznictví Šutera, tabák Hana Kratochvílová, Ravensburger, Gymnázium Polička, SK Polička, Pivovar Polička, Pekárna Borová, Řeznictví Libra, město Polička, Intratech, Elstore, Industry Oil - děkujeme.
Poděkování patří také benjamínkovi mezi rozhodčími A. Machovi, který s bravurou odpískal všechna utkání. Poděkuji obsluze časomíry, tanečnímu kroužku zumby pod vedením s. Sobolové za vystoupení a opravdu skvělým fanouškům všech zúčastněných týmů.
A v neposlední řadě patří poděkování všem rodičům našich hráčů, kteří se postarali o skvělý a hladký průběh tohoto fotbalového víkendu.
Vážení rodiče, smekám před Vámi pomyslný klobouk. Moc DĚKUJEME.

Za organizační tým turnaje R. Mlynář

Vložil Šauerová Naděžda (11/24/2015), přečteno 1851x

Právě procházíte:

Úvod | Sport | Sportovní kluby Polička | Halové fotbalové turnaje přípravek v Poličce