Městský úřad - radnice

 V souladu s opatřeními vydanými vládou ČR jsme od čtvrtka 22. 10. 2020 nuceni přizpůsobit provoz všech agend úřadu platným omezujícím opatřením, která minimalizují fyzický kontakt s klienty.

Úřední hodiny

Po
8:00 - 13:00
St
12:00 - 17:00
Úřední hodiny, kdy je úřad fyzicky zpřístupněn veřejnosti, jsou stanoveny na maximálně možný povolený rozsah.
 Po tuto dobu budou zpřístupněny pro klienty všechny agendy MěÚ Polička, v maximálním možném rozsahu v závislosti na personálním stavu jednotlivých odborů. Mimo tento vymezený čas je úřad uzavřen pro veřejnost.
Elektronické podání na epodatelna(zavinac)policka.org a telefonní spojení na podatelnu MěÚ - 461 723 888 fungují bez omezení i mimo úřední hodiny! Preferujte prosím maximálně elektronický způsob podání. V případě nutnosti použijte mimo úřední hodiny pro podání na podatelnu v listinné podobě zvonek na dveřích hlavního vchodu MěÚ.
 Prosíme všechny občany, aby maximálně omezili návštěvy MěÚ a upřednostnili pro kontakt s úředníky e-mailový a telefonické spojení - viz kontakty! Pro úsporu času prosím využívejte formuláře určené ke stažení.
 Pro agendy Odboru dopravy je nutné využít rezervační systém.
 Při návštěvě úřadu je nutné nosit roušku nebo jinou ochranu dýchacích cest, dodržovat minimálně dvoumetrové odstupy a další na místě stanovená hygienická opatření. Nadále prosím zvažte nutnost a nezbytnost návštěvy úřadu. Pokud je to možné, využívejte se zaměstnanci a úředníky dálkový způsob komunikace, bezkontaktní platby.