Polička

Oficiální stránky města

Česky
English
Deutsch

Halový turnaj přípravek v Poličce

O víkendu 24. - 25.11.2018 se uskutečnil dnes již tradiční turnaj přípravek ve fotbale.Jak v turnaji mladších přípravek v sobotu,tak v nedělním turnaji starších přípravek hájily poličské barvy dva týmy.Všechny týmy,a nejen ty v domácích barvách, předvedly přítomným fanouškům hezkou a dramatickou podívanou.Díky těmto fanouškům turnaj provázela skvělá atmosféra, které si kolikrát neužijí ani hráči ligových týmů. Somozřejmě byly pro týmy nachystány za jejich výkony sladké odměny,poháry a medaile. Bez našich sponzorů, partnerů a dalších, kteří podporují naše týmy, by se tento turnaj těžko uskutečnil.Za to jim děkujeme, a to trafika U Kubátů, SK Polička, řeznictví Šutera, p.Bohumír Bárta ,Apolo CZ s.r.o.,město Polička, pekárna Borová.

Nemalý podíl na perfektním průběhu a skvělé organizaci turnaje mají všichni rodiče, kteří se zapojili do přípravy turnaje a vše dopadlo na výbornou.Za to Vám, milí rodiče ,patří velký dík.

Doufám, že všichni hráči,rodiče a fanoušci si tento víkend skvěle užili.Již nyní se můžeme těšit na další ročník tohoto turnaje,který se nám s Vaší podporou podaří uskutečnit.

 

A nakonec.Ještě jednou velké díky Vám všem.

 

Za hráče,fanoušky a organizační tým děkují trenéři přípravek.

Vložil Šauerová Naděžda (11/29/2018), přečteno 415x

Právě procházíte:

Úvod | Sport | Sportovní kluby Polička | Halový turnaj přípravek v Poličce