Polička

Oficiální stránky města

Česky
English
Deutsch

Turnaj mladších přípravek Litomyšl

20.4.2014

Po úvodním jarním turnaji, který se nám vydařil, jsme byli zvědaví, zda potvrdíme naše výkony i v turnaji následujícím. Hned první zápas s domácím mužstvem byla pro nás velká výzva. I když jsme odešli poraženi, tak rozhodně ne se sklopenými hlavami. Bojovným výkonem jsme soupeře nutili k chybám. Zápas byl otevřený až do samého závěru. Škoda některých sporných momentů, kterých bylo ze strany rozhodčích v celém turnaji více. Možná by také neškodilo, u takto mladých hráčů, více apelovat na fair play.
V druhém zápase s Jablonným hráči nechali zapomenout na úvodní prohru tím nejlepším způsobem. Podzimní duely s Jablonným byly vyrovnané, ale střelecky jsme je promarnili. Tentokrát jsme ovšem soupeře přestříleli. První půle sice ještě vyšla lépe hostům, ve druhé jsme šli štěstí více naproti a výsledek dokázali otočit v náš prospěch. Bravo. Poslední zápas s rezervou Č.Třebové bylo důležité hlavně nepodcenit, což se povedlo. Od začátku se hrálo v naší režii, i když nutno poznamenat, soupeř je čím dál lepší. Opět jsme předvedli několik pohledných akcí, které ocenili naši skvělí fanoušci během hry i při závěrečné děkovačce. Děkujeme za podporu.

Sestava na turnaji:
Martin Chalupník – Vojtěch Sabin, Bára Otcovská, Jan Vraspír, Jan Král, David Večeřa, Nikolas Roun, Adam Švec, Přemysl Mitáš, Matyáš Libra

Výsledky:
Litomyšl - Polička  3:1
Branka: Libra

Jablonné - Polička  2:4
Branky: Vraspír, Večeřa, Roun, Sabin

Č.Třebová "B" - Polička  0:6
Branky: Libra, P.Mitáš, Švec, Sabin, Večeřa 2x

Trenéři: Mlynář, Spálenka
 

Vložil Šauerová Naděžda (4/23/2014), přečteno 2053x

Právě procházíte:

Úvod | Sport | Sportovní kluby Polička | Turnaj mladších přípravek Litomyšl