Město Polička

Penzion Na Čechách

Penzion Na Čechách se nachází na břehu řeky Svratky, v malebné vísce Lačnov u Poličky, na hranici Chráněné krajinné oblasti Žďárské vrchy na Vysočině.Disponuje pěti pokoji, restaurantem, salonkem a venkovním posezením v zahradě. Penzion Na Čechách je součástí soukromého pozemku spolu s farmou zvířat, vlastním chovem muflona, ovcí, koz, slepic,
králíků a koní. Zvěř je oddělena od penzionu ohradami, penzion od okolních stavení lukami, řekou Svratkou a Bílým potokem. Tudíž nabízí mimořádnou míru soukromí a klidu.

Penzion Na Čechách nabízí ubytování v pěti pokojích s vlastní koupelnou, bezdrátové připojení k internetu WIFI, restaurant s krbem, salonek a vinárničku. V letních měsících potěší posezení na zahradě penzionu s možností konzumace.

 

Vedle možnosti ubytování nabízíme kvalitní kuchyni v restaurantu penzionu. Vaříme ze surovin pečlivě vybraných, oslovujeme okolní ekofarmy a farmáře. Za zmínku stojí ekofarma pana Husáka, který nám dodává mladé hovězí maso špičkové kvality. Krom našich vlastních produktů všechny suroviny pochází z blízkých farem, a tak se na Váš stůl dostanou krůty, kachny, kuřata, králíci v poctivé farmářské kvalitě. Pečení domácího kváskového chleba jest samozřejmostí, jakož i sezónní dezerty a jiné pochutiny. Bylinky, pěstované na naší zahradě, zdobí a provoňují nejen okolí penzionu ale hlavně v hojné míře naši kuchyni. Dobře se u nás nají také vegetariáni a hosté s bezlepkovou dietou.

 

Penzion Na Čechách

Lačnov u Poličky 3

www.nacechach.cz
www.facebook.com/NaCechach
penzion@nacechach.cz

Tel. 777 93 15 13