Polička

Oficiální stránky města

Česky
English
Deutsch

Poličkou s novým mobilním průvodcem

 

logo

 

aneb Poličkou s mobilním průvodcem

Město Polička nabízí zcela novou moderní službu – mobilního průvodce městem! Premiéru má i nový grafický styl, protože „mobilní Polička“ je zpracovaná již v novém grafickém stylu města.

Bezplatný turistický průvodce Poličkou turistům pomůže s prohlídkou města či nalezením hledané služby. Průvodce obsahuje komplexní a aktualizované údaje o objektech cestovního ruchu s detailními informacemi o poskytovaných službách. Ve své nabídce má nejen turistické cíle jako jsou historické památky, ale i ubytovací a stravovací služby, sportoviště, kulturní zařízení či informace o dopravě. Praktické jsou jistě i informace o službách jako jsou směnárny, bankomaty, sauny či veřejné WC.

Pro snadnou orientaci nová aplikace nabízí interaktivní mapu města, kde jsou zaznačeny nejvýznamnější turistické cíle s vyznačením Vaší aktuální polohy. Mapu lze zobrazit i u každého vyhledaného objektu.

Průvodce nabízí i aktuální kalendář akcí, k jehož zobrazení a použití je třeba internetové připojení. V mobilním průvodci najdete i aktuality z města včetně fotografií. Pro rychlé vyhledání objektu nabízí možnost fulltextového vyhledání.

Pro stáhnutí aplikace stačí otevřít http://m.policka.org, tento web vám nabídne aplikace ke stažení automaticky právě pro váš operační systém. Web můžete používat i jako průvodce, pokud nechcete instalovat do svého mobilního telefonu. Použít můžete i klasický postup – otevřít obchod s aplikacemi (Appstore, Obchod Play, Windowsphone store) a tam vyhledat "Polička". Přímé odkazy do obchodů jsou:

 

Přejeme Vám, aby nový mobilní průvodce přinášel co nejlepší a nejrychlejší informace z Poličky, které hledáte.

Ing. Naděžda Šauerová, tisková mluvčí města

Přílohy

Adobe reader (PDF) m-policka-org (319 kB)

Vložil Šauerová Naděžda (3/17/2015), přečteno 3410x

Právě procházíte:

Úvod | Turismus | Poličkou s novým mobilním průvodcem