Česky
English
Deutsch

Fotbalová starší přípravka – Na domácím hřišti

V sobotu 19.9.  jsme za krásného počasí odehráli  3. kolo  Krajské soutěže přípravek, tentokrát na domácím hřišti. Prvním soupeřem na tomto turnaji nám byla Moravská Třebová. Naši borci  vlétli do  zápasu s odhodláním zvítězit,  což bylo na hřišti  vidět a zanedlouho jsme vedli rozdílem tří branek. Ke konci prvního poločasu však přišel malý výpadek, kdy jsme zřejmě měli pocit, že je již vše rozhodnuto a soupeř nám vstřelil branku. Do druhého poločasu jsme však nastoupili opět soustředění a utkání s přehledem dotáhli do vítězného konce. Ve druhém utkání nás čekal velmi dobře hrající soupeř z Ústí nad Orlicí. Celý první poločas nás soupeř díky našemu nedůrazu a bázni přehrával. Do druhého poločasu jsme po mírné přestávkové domluvě nastoupili jako vyměnění. Soupeři jsme nenechávali tolik prostoru, přidali jsme na důrazu a výsledkem byl z obou stran moc pěkný fotbal. Třetí zápas proti Libchavám se nám herně příliš nepovedl. Kluci a dívka přestali běhat, tím se vytratila kombinace a z utkání byla taková divná nakopávaná.

Výsledky: Polička – M. Třebová        6:1          branky: Adamec, Jílek 3, Jelínek, Večeřa

Polička  -  Ústí n. O.       2:3           branky: Jelínek 2

Polička – Libchavy         2:1           branky: Král, Jelínek

Sestava: Makovenyi, Mitáš, Olšán, Král, Vraspír, Otcovská, Sabin, Večeřa, Jílek, Roun, Libra, Jelínek,

Adamec, Švec.

Trenéři: Lajžner, Král

Vložil Šauerová Naděžda (9/21/2015), přečteno 3047x

Právě procházíte:

Úvod | Sport | Sportovní kluby Polička | Fotbalová starší přípravka – Na domácím hřišti